Master Level

Zapraszam na szkolenia certyfikujące z Competence Game – pierwszych na rynku, mierzących kompetencje, psychometrycznych gier strategicznych w formie online. Szkolenia te współprowadzę z Filipem Tomaszewskim, twórcą i praktykiem gier i symulacji biznesowych. 

Poziom „Master Level” jest dla mnie motywujący, bo tworzy zupełnie nowe możliwości rozwojowe. Jestem bardzo zadowolona z tej  współpracy, zarówno pod względem merytorycznym jak i relacyjnym. 

Competence Game to rozwojowe, niezwykle ciekawe i unikatowe narzędzie  z ogromnym potencjałem wykorzystania go w różnych obszarach realizacji strategii personalnych w organizacjach. 

Zapraszam na szkolenia certyfikujące z Competence Game wszystkich, którzy poszukują sprawdzonego rozwiązania online, które można od zaraz zacząć stosować w obszarze szkoleń oraz rekrutacji. To jedyna taka gra online, która mierzy i rozwija konkretne kompetencje. Niezależnie czy jesteś trenerem, doradcą, HR Business Partnerem czy coachem – zyskujesz narzędzie, które może być wykorzystane w różnych procesach w pracy z klientem indywidualnym czy instytucjonalnym, więc zwiększasz swoją elastyczność w dostosowaniu oferty do potrzeb klienta.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące szkolenia certyfikującego znajdują się pod tym linkiem:

https://experiencecorner.com/pl_PL/p/CERTYFIKACJA-ONLINE-COMPETENCE-GAME-Q3.2021/1307?k=FT