One Step Up

Współpraca z wszystkimi firmami i organizacjami, z którymi mam przyjemność współdziałać, jest dla mnie cenna i wyróżniająca. Jako freelencer mam przywilej wyboru i decydowania  o tym z kim jest mi „po drodze” w ramach moich wartości, podejścia do Klientów, potrzeby innowacyjności, elastyczności czy decyzyjności. 

Jednak chcę zwrócić uwagę na jedną z nich – na One Step Up sp. z o.o –  z kilku powodów. https://onestepup.pl/

Pamiętając o koncepcji Lifelong Learning (uczenia się przez całe życie), odnoszącej się do potrzeby nieustającej aktywności rozwojowej zarówno w perspektywie osobistej jaki zawodowej, Ludzie tworzący One Step Up, dbają o swoich Klientów w sposób, który proces Lifelong Learningu ubogaca i unowocześnia, a przede wszystkim sprawia, że jest atrakcyjny, a przy tym efektywny:

  •  są ciekawi nowych koncepcji, nowych trendów i nowych rozwiązań – nie boją się innowacyjności;
  • w związku z tym, nie stronią od proponowania i wdrażania u Klientów nowoczesnych rozwiązań usprawniających procesy rozwojowe podnosząc dzięki temu ich efektywność;
  • sami testują, sprawdzają i eksperymentują z nowymi rozwiązaniami, aby mieć jak najwięcej wiedzy i doświadczenia zanim wyjdą z propozycją do Klientów;
  • są otwarci na ciągłe uczenie się, by wiedzieć jakie korzyści może mieć Klient z wykorzystania proponowanych przez nich rozwiązań i czego nie rekomendować, bo może się nie sprawdzić. Dlatego dopytują, poszukują, sprawdzają, po czym świadomie decydują;
  • Mają dystans do siebie i swoich możliwości – jeśli na coś nie mają zasobów, to mówią to wprost i nie obiecują czegoś, czego realizacja nie miałaby wysokiej jakości.

Ponadto:

  • Uczciwie podchodzą do współpracy z podwykonawcami (takie jest moje doświadczenie), mają sporo cierpliwości i zrozumienia w kwestiach dostępności, czy doboru obszarów tematycznych we współpracy wskazywanych przez podwykonawców.

Dodatkowo:

  • to, co spotykam też we współpracy z innymi firmami, to profesjonalne podejście w kwestiach organizacyjnych, uprzejmość w relacjach, dbanie o te relacje, poczucie humoru i otwartość.

Polecam wszystkim potencjalnym Klientom współpracę z One Step Up sp. z o.o., która jako firma szkoleniowo doradcza, sama nie zapomina o swoim rozwoju, a jej Twórcy i Pracownicy są doskonałym przykładem tego, jak Lifelong Learning, może przekładać się na korzyści finansowe Firmy. 

https://onestepup.pl/

Szkolenia otwarte, które realizuję w ramach współpracy z One Step Up:

Pierwsze kroki menadżera – fundamenty przywództwa i zarządzania zespołem

Management 3.0 – Fundamentals Workshop

Kierowanie zespołem pracowników – warsztat z wykorzystaniem symulacji hybrydowej RAVEN13

Doskonalenie umiejętności menadżerskich z wykorzystaniem symulacji SmileUrbo