Branżowe Symulacje Biznesowe oraz Symulacje Zarządzania Projektami

Realizacja zajęć z wykorzystanie160123m niezwykle angażującego i nawiązującego do realnych warunków funkcjonowania każdego przedsiębiorcy narzędzia, które daje uczestnikom warsztatów możliwość mierzenia się z rzeczywistymi problemami w nierzeczywistym świecie, to niezwykle ciekawa przygoda dydaktyczna.

Posiadam certyfikat uprawniający mnie do prowadzenie zajęć z wykorzystaniem symulacji, mam też prawa do dystrybucji narzędzia. Dlatego wszystkich zainteresowanych nie tylko realizacją warsztatów, ale również zakupieniem kodów dostępu do symulacji, zapraszam do kontaktu.

Wyróżniony i doceniony produkt polskiego startupu REVAS, to  Branżowe Symulacje Biznesowe oraz Symulacje Zarządzania Projektami. To profesjonalnie przygotowane, nowoczesne narzędzia edukacyjne w całości oparte na rozwiązaniach IT. Zadaniem gracy jest podejmowanie szeregu dCertyfikat Education Alliance FinlandNagrod Inteligentny rozwój22ecyzji podobnych do tych, które muszą podejmować właściciele firm działających w realnym świecie. Elastyczne formy oprogramowania, możliwe kombinacje i świetnie dobrany sposób analizy danych wyjściowych, za które odpowiada uczestnik gry, powodują, że zajęcia z wykorzystaniem symulacji Revas, mają atrakcyjną formę przekazywania wiedzy, wzbudzają ponadprzeciętne zaangażowanie graczy, a przy tym rozwijają umiejętności pracy w zespole oraz podejmowania decyzji pod presją czasu. Stwarzają możliwość eksperymentowania ze strategiami biznesowymi i uczenia się na błędach.

Napisano w nowości